Company Logo


Офісні меблі на замовлення

Офісні меблі на замовлення

Офісні меблі на замовлення

До оформлення офісу меблями треба підходити творчо і професійно, що дозволить створити унікальну обстановку для продуктивної роботи. Це обов'язково оцінять не тільки співробітники, але й клієнти, адже не секрет, що багато офісів виглядають «на одне обличчя», тому пригнічують перше враження.

Тим більше коли зараз дизайнери все більше використовують самі передові й сміливі рішення, удосконалюючи день у день і випускаючи у світ нові моделі офісних меблів. В результаті конструкція сучасних офісних меблів мало нагадує конструкцію "конторських" столів та стільців недавнього минулого.

Меблі на замовлення, офісні меблі на замовлення необхідність чи зайва розкіш?

Здавалося б, що може бути простіше: прийти вибрати потрібний комплект офісних меблів, враховуючи розміри кабінетів і кількість персоналу, і зробити замовлення. Однак на практиці все дещо складніше. При розстановці стандартних меблів в приміщенні залишаються «зайві» кути і ніші дуже недешевого офісного простору.

Краще довірити процес облаштування офісу професіоналам з MTD-klass. Наявність власного виробництва дає можливість нам запропонувати конкурентно спроможні ціни офісних меблів на ринку Києва, Житомира та інших міст України, максимально скоротити терміни поставки.

Контроль якості, виробництва Ваших меблів здійснюється постійно на всіх етапах: від проектування нових зразків до збірки в офісі замовника. Використані нами матеріали і фурнітура відповідають Європейським стандартам. Робочі поверхні меблів товщиною 25 мм мають підвищену міцність і зносостійкість. Регульовані по висоті ніжки надають можливість ідеально рівно виставити меблі. Використані технології та обладнання забезпечують високу якість виконання, задовольняють найвимогливіший смак.

Недорогі офісні меблі

Недорогі офісні меблі

Офісні меблі повинні бути зручними, красивими, функціональними і, звичайно, вони повинні виглядати престижно, щоб відвідувачі офісу, ваші партнери та клієнти перейнялися довірою до вашої організації.

MTD-klass виконає замовлення на такі офісні меблі:

 • Для персоналу - зручні і практичні;
 • Меблі для керівника - підкреслить солідність компанії;
 • Меблі для переговорних кімнат - зробить переговори більш перспективними;
 • Меблі для особистого кабінету - для творчої роботи.

Наші меблі для офісів без роздрібних націнок. При цьому як виробники ми в першу чергу зацікавлені в якості продукції, тому вибираємо для офісних меблів виключно якісні матеріали та комплектуючі, імпортні плити ДСП, перевірену роками фурнітуру відомих марок.

Меблі офісні виробництва нашої компанії - це гарантія високої якості і доступної ціни.

Меблі твого дому

(0412)44-87-78 (067)787-30-54 Виїзд замiрника безкоштовний!

Діяльність нашої фірми спрямована в першу чергу на поліпшення комфорту Вашої оселі,та рівня обслуговування наших клієнтів.

На цьому сайті Ви знайдете меблі створені саме для Вас. Меблі, які відповідають самим витонченим смакам і побажанням. Меблі, які зроблять Ваше життя радісним і комфортним. Наприклад вибираючи нову кухню або шафи-купе, Ви вибираєте не просто меблі – Ви створюєте свій особистий простір. Адже кухня в оселі-це невичерпне джерло тепла,затишку та комфорту.Ми віримо, що наші меблі зроблять Вашу кухню самим улюбленим місцем Вашого дому. Завдяки високій якості своєї продукції і відмінному сервісу, професійному ставленню до своїх клієнтів, ми стрімко закріплюємо свою присутність на ринку Києва, Житомира та інших міст України.

На виробництві використовується імпортне обладнання і устаткування, сучасні високоякісні матеріали та новітні технології.

Ми працюємо у класичному та сучасному стилях.

Класичний стиль:

 • А) гармоні кольорів;
 • Б) вишукана простота;
 • В) природна теплота дерева;
 • Г) довершеність;
 • Д) престиж і витонченість.

Сучасний стиль:

 • А) оригінальність та зручність;
 • Б) елегантність модерну;
 • В) фактура натурального дерева;
 • Г) виразність форм;
 • Д) впевненість і неординарність;
 • Е) зручність та легкість;
 • Є) насиченість кольору;

Наша мета – виробляти якісні меблі, які не тільки оригінальні та різноманітні за дизайном, а також міцні та довговічні. Використовуючи найновітніші технології, а також матеріали високої якості ми гарантуємо виробництво меблів абсолютно безпечних для дітей,а також відповідають європейським стандартам.

Купуючи нашу продукцію, Ви можете бути впевненні в її якості та тривалій службі, що дозволять Вам уникнути зайвих витрат на купівлю нових меблів. На наш погляд, в цьому, перш за все, і полягає істинна економія. Крім того,наша фірма надає всі супутні послуги щодо проектування кімнати, доставкі і монтажу. Ми допоможемо Вам зберегти Ваш час.

Працюючи так довго на цьому ринку, ми знаємо наскільки можуть бути різними смаки і розміри кімнати,тому наші професіонали допоможуть кожному обрати і створити кімнату для себе.

Установка меблів-це доволі специфічна робота для якої необхідно мати спеціальні інструменти та знання,не тільки теоретичні, але й практичні. Відповідно не кожний покупець зможе встановити меблі самостійно. Саме тому, доставка та установка меблів здійснюється кваліфікованими працівниками фірми.Крім цього, на всіх етапах нашого виробництвами використовуємо матеріали найвищого класу, що випускаються серійно та за сучасними технологіями. У разі необхідності, це дає нам можливість забезпечити Вас запасними частинами, а також замінити буь-яку деталь протягом 2 років, навіть якщо виробництво даного товару припиненно.

Турбота про благо клієнта, задоволення його потреб-наша найважливіша мета. Адже саме користувачі нашої продукції,вирішуючи її придбати, таким чином оцінюють нас, а ставлячи все вищі вимоги – мобілізують до постійного пошуку інноваційних технологічних та проектних рішень. Завдяки цьому наша фірма розвивається, постійно збагачуючи асортимент своєї продукції.

Наші переваги.

 1. Заокругленні та вкриті пластиковою ПВХ - кромкою кути та торці елементів меблів, забезпечують безпеку їх використання для Вашої родини.
 2. Усі скляні елементи, що використовуються в нашій продукції нешкідливі і надійні.
 3. Міцні механізми для висувних ящиків дозволяють зберігати в них важкі речі.
 4. Надійні петлі та ручки німецького виробництва мають довгий строк служби.

На наш погляд кожен повинен займатися своєю справою ,зосередитись на своїй роботі і бути професіоналом у своїй сфері. Тому ми проектуємо оригінальний дизайн меблів , враховуючи різні потриби , смаки та побажання клієнтів.

Продукція визначається не ціною ,а якістю. І тому кожного року ми зосереджуємо нашу увагу на поєднання якості і вигідної ціни для Вас. Ми хочемо , щоб кожен мав можливість оцінити якість нашої продукції та послуг. Кожен мріє про красиву, оригінальну , стильну та затишну кімнату ,яка буде комфортною для нього.
Powered by RA Copyright ®.