Company Logo


Дитячі меблі

Дитячі меблі

Дитячі меблі на замовлення - це не обов'язково громіздкий дизайн-проект. Можливо, вам сподобалася певна річ, але ось колір або розмір, вас не влаштовують. Немає нічого простішого! «MTD-klass» створить цей предмет меблів з урахуванням ваших побажань.

Ми представляємо Вам різний асортимент кольорів дитячих та молодіжних меблів в Україні. Наші дитячі меблі відкривають новий світ для Ваших дітей. Дитячі меблі складаються з великої кількості предметів:

  • шафи для одягу;
  • шафи для білизни;
  • шафи для книг;
  • ліжок;
  • письмових столів;
  • різноманітних поличок тумб;
  • та ін.

 

Завдяки великій кількості елементів дитячих меблів ви зможете раціонально використовувати навіть невеликий простір. Дитячі меблі на замовлення в Житомирі від «MTD-klass» допоможуть вам втілити всі свої дизайнерські задуми: Ви вже давно виросли, але без сумніву легко згадаєте те, що дуже хотіли в дитинстві, але з якоїсь причини, можливо, так і не отримали. Казковий світ, що виникає на кордоні нашого сьогодення і його майбутнього.

Тільки уявіть, скільки сил і часу ви витратите, блукаючи по численних магазинах у пошуках тої самої шафки, яка б помістилася в кут кімнати ? Набагато простіше скористатися пропозицією "Дитячі меблі на замовлення", і отримати в результаті ідеальні меблі для вашої дитини, які максимально впишуться в інтер'єр дитячої кімнати.

 

 

У виробництві дитячих меблів використовується яскрава палітра фарб, здатна підкреслити безпосередність будь-якої дитини. Так само, головними рисами дитячих меблів є - ергономічність, модульність, функціональність і комфорт. Меблі для дитини повинні бути не тільки практичні та естетичні , вони повинні бути перш за все безпечні для здоров'я вашого чада. М'які лінії, в яких виконуються елементи меблів, захистять дитину від травм і пошкоджень. Фурнітура встановлюється з урахуванням вікових особливостей дітей. Деталі безпечні в експлуатації, мають підвищену міцність і покриті безпечними для дитячого здоров'я матеріалами. «MTD-klass» використовується тільки, екологічно чистий і безпечний матеріал для здоров'я дитини, що підтверджується сертифікатами. Облаштувати інтер'єр дитячої кімнати, правильно підібрати і зручно розташувати меблі не так просто, як здається на перший погляд. Треба враховувати все до дрібниць: розміщення і розміри кімнати, особливості характеру дитини. Наш досвід дозволяє запропонувати найбільш зручні проекти дитячих кімнат для квартир в Житомирі.

Замовивши меблі в нашій компанії Ви можете розраховувати не тільки на низьку ціну, але і на відмінну якість.
Powered by RA Copyright ®.