Company Logo


Кухні на замовлення

Дитячі меблі

Нерідко в народі кухню називають серцем та душею оселі, символом родинного вогнища. Це єдине місце в домі, яке згуртовує та поєднує родину як в прямому, так і в переносному значенні цього слова. Адже де ще, як не на кухні, під час повсякденного «застілля», всі члени родини можуть зібратися в повному складі, погомоніти про свої домашні справи та турботи, поділитися новинами та переживаннями. Тому, вкрай необхідно, щоб кухня, якій по – праву можна надати статус «сімейної гуртовні», в своєму дизайнерському оформленні, в повноті колориту та різноманітності елементів декору, стала основою гармонії та сімейного затишку, уособленням гостинності, привітності та хазяйновитості господарів дому, та й просто місцем, де буде приємно й затишно випити чашечку ароматної кави чи гарячого чаю бадьорого ранку або після напруженого робочого дня під час приємної бесіди з друзями, рідними або близькими людьми.

Для кожної завзятої господині кухня виступає еквівалентом невеличкої імперії, де їй, безперечно, відведена головна роль. Одні надають перевагу мінімалізму модерного типу, для якого характерна простота форм та компактність розмірів з мінімізацією візуально відкритих частин кухонної стінки, з різноманітною кольоровою гаммою. Іншим – до вподоби класичний, інколи навіть «помпезний» стиль кухонної гарнітури, сповнений вишуканими формами комплектуючих з натуральним відтінком кольору. Крім того, на вибір того чи іншого типу кухні безпосередній вплив має розмір самої кімнати.

Постає питання, як правильно розмістити кухонну стінку, з повним укомплектуванням необхідної побутової техніки, аби забезпечити приміщенню максимальний простір, проте не обмежити себе у зручності та у всіх необхідних компонентах кухонного комплекту? За розташуванням меблів, кухню можна поділити на п'ять основних видів:

  • Однорядна. Даний тип кухні вважається найбільш популярним. Кухонну конструкцію розташовують уздовж однієї стіни. Таке планування стане вигідним рішенням проблеми малих приміщень з недостатнім внутрішнім простором.
  • Дворядна. Кухонні меблі такого виду розміщені уздовж двох паралельних стін.
  • Острівна або півострівна. В даному випадку кухонний гарнітур може передбачати острівну робочу зону (поверхню) або ж мати окремо розміщувану конструкцію (стіл, тубу, ящик). На такій кухні півострів може використовуватися в якості обіднього столу або барної стійки.
  • П-подібна. Кухня розміщується уздовж трьох стін, що дає змогу збільшити площу робочої поверхні та забезпечити достатньо місця для побутової техніки.
  • Кутова. Комплект кухонного гарнітуру розташовують уздовж двох перпендикулярних стін. Основною перевагою такої кухні є те, що вона ідеально підходить як для невеликих, так і для просторих приміщень.

Меблі для кухні на замовлення в Києві та кухні на замовлення в Житомирі різноманітних стилів та типів, з втіленням сміливих дизайнерських рішень у поєднанні з широкою палітрою кольорів, сучасною фурнітурою та вбудованою технікою нададуть вашій кухні неповторного, оригінального інтер'єру, з елементами індивідуальності та вишуканості. Під час виконання кухні на замовлення, ми гарантуємо якість та надійність кожної виготовленої деталі, незалежно від характеру та складності поставленої задачі, дотримуючись при цьому термінів здачі готової продукції. Наша команда висококваліфікованих спеціалістів зробить все можливе, аби виправдати всі ваші сподівання та щоб ви були задоволені кінцевим результатом, адже ми цінуємо довіру наших клієнтів.

Якщо ви бажаєте, щоб ваша кухня стала справжнім втіленням тепла та затишку вашої оселі, давно прагнете створити неповторну домашню атмосферу, яка б максимально відповідала вашим стандартам з точки зору функціональності, раціональності та практичності, ми з радістю допоможемо втілити ваші мрії та бажання в дійсність. Ми допоможемо вам підібрати найбільш оптимальний варіантяк по ціні, так і по стилю. Ідеальна кухня — це просто: ваші ідеї — наша майстерність!
Powered by RA Copyright ®.