Company Logo


Офісні меблі на замовлення

Офісні меблі на замовлення

До оформлення офісу меблями треба підходити творчо і професійно, що дозволить створити унікальну обстановку для продуктивної роботи. Це обов'язково оцінять не тільки співробітники, але й клієнти, адже не секрет, що багато офісів виглядають «на одне обличчя», тому пригнічують перше враження.

Тим більше коли зараз дизайнери все більше використовують самі передові й сміливі рішення, удосконалюючи день у день і випускаючи у світ нові моделі офісних меблів. В результаті конструкція сучасних офісних меблів мало нагадує конструкцію "конторських" столів та стільців недавнього минулого.

Меблі на замовлення, офісні меблі на замовлення необхідність чи зайва розкіш?

Здавалося б, що може бути простіше: прийти вибрати потрібний комплект офісних меблів, враховуючи розміри кабінетів і кількість персоналу, і зробити замовлення. Однак на практиці все дещо складніше. При розстановці стандартних меблів в приміщенні залишаються «зайві» кути і ніші дуже недешевого офісного простору.

Краще довірити процес облаштування офісу професіоналам з MTD-klass. Наявність власного виробництва дає можливість нам запропонувати конкурентно спроможні ціни офісних меблів на ринку Києва, Житомира та інших міст України, максимально скоротити терміни поставки.

Контроль якості, виробництва Ваших меблів здійснюється постійно на всіх етапах: від проектування нових зразків до збірки в офісі замовника. Використані нами матеріали і фурнітура відповідають Європейським стандартам. Робочі поверхні меблів товщиною 25 мм мають підвищену міцність і зносостійкість. Регульовані по висоті ніжки надають можливість ідеально рівно виставити меблі. Використані технології та обладнання забезпечують високу якість виконання, задовольняють найвимогливіший смак.

Недорогі офісні меблі

Недорогі  офісні меблі

Офісні меблі повинні бути зручними, красивими, функціональними і, звичайно, вони повинні виглядати престижно, щоб відвідувачі офісу, ваші партнери та клієнти перейнялися довірою до вашої організації.

MTD-klass виконає замовлення на такі офісні меблі:

  • Для персоналу - зручні і практичні;
  • Меблі для керівника - підкреслить солідність компанії;
  • Меблі для переговорних кімнат - зробить переговори більш перспективними;
  • Меблі для особистого кабінету - для творчої роботи.

Наші меблі для офісів без роздрібних націнок. При цьому як виробники ми в першу чергу зацікавлені в якості продукції, тому вибираємо для офісних меблів виключно якісні матеріали та комплектуючі, імпортні плити ДСП, перевірену роками фурнітуру відомих марок.

Меблі офісні виробництва нашої компанії - це гарантія високої якості і доступної ціни.
Powered by RA Copyright ®.